Мъж на 49 години загина при тежка катастрофа на пътя Вълчи

...
Мъж на 49 години загина при тежка катастрофа на пътя Вълчи
Коментари Харесай

Цистерна с мляко блъсна кола в насрещното и се преобърна, а шофьорът загина на място

Мъж на 49 години почина при тежка злополука на пътя Вълчи дол - село Генерал Киселово, оповестиха от полицията във Варна.

Инцидентът е станал към 9:15 часа тази заран. Мъжът е карал цистерна, пренасяща мляко. Той не съобразил скоростта си и при завой навлязъл в насрещното придвижване и блъснал лека кола, пътуваща в срещуположната посока.

От удара цистерната се преобърнала странично. Шофьорът е умрял на място.

От лекарския обзор стана ясно, че другият лидер на лекия автомобил е с фрактура на 5-и и 6-и шиен прешлен, добавя кореспондентът на БНР. Настанен е в болница, без заплаха за живота. Той, както и жертвата, е гражданин на Вълчи дол и е на 65 години.

Пътят бе краткотрайно затворен. От Агенция " Пътна инфраструктура " осведомиха, че е обезпечен обходен маршрут през селата Одринци - Орлова могила - Червенци - Стефан Караджа - Стефан Караджа - Добротич - Добротич - Вълчи дол.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР